رونمایی از سایت خانه تحریر همزمان با آغاز سال تحصیلی

دسته‌بندی: اخبار
تاریخ: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹
بازدید: 52 views

  امروز ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ آغاز سال تحصیلی جدید در شرایطی خاص و متفاوت از سال های گذشته، متاسفانه به دلیل شیوع بیماری  COVID 19  در کشور عزیزمان و به دلیل رعایت پروتکول های بهداشتی زمان آغاز مدارس به ۱۵ شهریور انتقال یافت و حضور دانش آموزان با شرایط خاصی امکان پذیر گردید. متناسب با نیاز هر سال تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزی و دانشجویی نیز در این شرایط تابع وضعیت فعلی جدید قرار گرفته است، بدین منظور با تلاش مستمر در فرصتی کوتاه نسخه آزمایشی سایت خانه تحریر به عنوان اولین مرکز چند فروشگاهی نوشت افزار ایرانی آماده بهره برداری دانش آموزان و دانشجویان عزیز قرار گرفته است، امید است که با حمایت شما عزیزان بتوانیم آسایش و راحتی خرید اقلام مورد نیاز تحصیلی تان را رقم بزنیم . پیشاپیش از ایرادات احتمالی در نسخه آزمایشی سایت خانه تحریر عذرخواهی مینماییم، انشا الله به زودی نسخه فاینال رونمایی میگردد.

https://www.khanetahrir.ir/

صفحه اول سایت خانه تحریر
برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

اولیـن مرکـز چند فروشگاهی عرضه و پخش نوشت افزار ایـــران

با توجه به حمایت از تولید کنندگان نوشت افزار ایرانی، خانه تحریر به عنوان اولین مرکز چند فروشگاهی نوشت افزار در ایران امکان عرضه محصولات کلیه تولید کنندگان نوشت افزار ایرانی را با مدیریت اختصاصی در بستر سایت خانه تحریر فراهم نموده است.جهت اسفاده و فروش محصولات خود به قسمت ثبت نام سایت مراجعه فرمایید.

 

درباره خانه تحریر

خانه تحریر مرکز عرضه و ارائه نوشت افزار در ایران است که با رویکرد حمایت از تولیدات ملی همزمان با آغاز سال تحصیلی 1399 رونمایی و آغاز به کار نمود، سابقه مدیریتی این مجموعه بالغ بر 20 سال میباشد که به طور تخصصی در سال 1393 با ورود به عرصه نوشت افزار ایرانی، خدماتی شایان و قابل توجه به جامعه تحصیلی کشور ارائه نموده.

۳۶۲۰۳۰۸۱ ۰۵۱
با ما در تماس باشید