ضمانت برگشت کالا

ما در خانه تحریر از همان ابتدا اصول مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم. به همین سبب و به پاس قدردانی از اعتماد شما در خرید آنلاین از خانه تحریر، حسن نیت خود را با ضمانت عودت کالا نشان داده ایم. هر چند پس از بررسی مجدد کالا به ایرادات احتمالی آن پی می‌بریم ولی از آنجایی که این مساله غیر قابل پیشگیری است این امکان را برای شما مشتریان گرامی فراهم نمودیم تا در صورت بروز مشکل با شرایط زیر، با همکاران خدمات پس از فروش خانه تحریر تماس بگیرید تا شما را در روند عودت کالای معیوب راهنمایی کنند.

ضوابط کلی

از دریافت کالاهای بدون بسته بندی و مهر تایید خانه تحریر خودداری نمایید.

لطفا پس از دریافت سفارش، بسته بندی آن را باز کرده و فاکتور خرید خود را با نوع کالای سفارشی‌تان تطبیق دهید. در صورت عدم هماهنگی از دریافت کالا اگر در مشهد و حومه هستید در همان لحظه کالا را عودت دهید و اگر در سایر شهرستانها هستید از طریق تماس با ما در سایت ایراد کالای خود را اعلام فرمایید تا همکاران ما با شما تماس گیرند.

رفتن به بالای صفحه

اولیـن مرکـز چند فروشگاهی عرضه و پخش نوشت افزار ایـــران

با توجه به حمایت از تولید کنندگان نوشت افزار ایرانی، خانه تحریر به عنوان اولین مرکز چند فروشگاهی نوشت افزار در ایران امکان عرضه محصولات کلیه تولید کنندگان نوشت افزار ایرانی را با مدیریت اختصاصی در بستر سایت خانه تحریر فراهم نموده است.جهت اسفاده و فروش محصولات خود به قسمت ثبت نام سایت مراجعه فرمایید.

 

درباره خانه تحریر

خانه تحریر مرکز عرضه و ارائه نوشت افزار در ایران است که با رویکرد حمایت از تولیدات ملی همزمان با آغاز سال تحصیلی 1399 رونمایی و آغاز به کار نمود، سابقه مدیریتی این مجموعه بالغ بر 20 سال میباشد که به طور تخصصی در سال 1393 با ورود به عرصه نوشت افزار ایرانی، خدماتی شایان و قابل توجه به جامعه تحصیلی کشور ارائه نموده.

۳۶۲۰۳۰۸۱ ۰۵۱
با ما در تماس باشید