نشان های تولید کننده نوشت افزار ایرانی اسلامی

مجموعه های تولیدی نوشت افزار ایرانی اسلامی از سال ۱۳۹۲ با چند برند شروع به فعالیت نموده اند که اکنون به لطف الهی به بیش از ۷۰ برند رسیده است و ما در سایت خانه تحریر قصد داریم تا جهت حمایت از تولید کننده از بستر چند فروشگاهی ایجاد شده در سایت خانه تحریر، محصولات تولید شده را بدون واسطه برای سفارشات عمده بین مشتری و تولید کننده برقرار نماییم. لذا از همکاران محترم تقاضا داریم تا با عضویت در سایت و انتخاب تیک من یک فروشنده هستم از حساب کاربری وارد پنل اختصاصی به بنام برند خود شده و نسبت به عرضه محصولات اقدام نمایند. لازم به ذکر است که توضیحات کامل جهت نحوه مدیریت صفحه فروشگاهی خود پس از تایید کارشناسان سایت خانه تحریر نیز ارسال میگردد.

رفتن به بالای صفحه

اولیـن مرکـز چند فروشگاهی عرضه و پخش نوشت افزار ایـــران

با توجه به حمایت از تولید کنندگان نوشت افزار ایرانی، خانه تحریر به عنوان اولین مرکز چند فروشگاهی نوشت افزار در ایران امکان عرضه محصولات کلیه تولید کنندگان نوشت افزار ایرانی را با مدیریت اختصاصی در بستر سایت خانه تحریر فراهم نموده است.جهت اسفاده و فروش محصولات خود به قسمت ثبت نام سایت مراجعه فرمایید.

 

درباره خانه تحریر

خانه تحریر مرکز عرضه و ارائه نوشت افزار در ایران است که با رویکرد حمایت از تولیدات ملی همزمان با آغاز سال تحصیلی 1399 رونمایی و آغاز به کار نمود، سابقه مدیریتی این مجموعه بالغ بر 20 سال میباشد که به طور تخصصی در سال 1393 با ورود به عرصه نوشت افزار ایرانی، خدماتی شایان و قابل توجه به جامعه تحصیلی کشور ارائه نموده.

۳۶۲۰۳۰۸۱ ۰۵۱
با ما در تماس باشید